Strona główna Kontakt
DOMY LETNIE L-26
P.u. = 25,70 m2
L-26
Najmniejszy dom letni w ofercie, ekonomiczny, o zwartej bryle, jedno wejście przez taras. Program odpowiada potrzebom 2-3 osobowej rodziny. Na parterze salonik z aneksem kuchennym i kominkiem otwarty na taras oraz łazienka. Na poddaszu - sypialnia. Dostępny w wersji mieszkalnej. więcej »
DOMY LETNIE L-34
P.u. = 33,90 m2
L-34
Mały domek, ale pełnowartościowy program: dwa przestrzenne pokoje, wygodna łazienka, funkcjonalna kuchnia. Jego dodatkowym walorem jest duży taras jako naturalne powiększenie przestrzeni dziennej. Wariantowe usytuowanie tarasu pozwala na dostosowanie planu do różnych sytuacji. więcej »
DOMY LETNIE L-54
P.u. = 58,01 m2
L-54
Dom parterowy o prostej bryle urozmaiconej okazałym tarasem z dwustronnym kominkiem. Część dzienna domu, którą stanowi salon z otwartą kuchnią, połączona jest z częścią sypialnianą mieszczącą dwie, trzy, lub cztery sypialnie i łazienkę. Obie te przestrzenie zachowują pełną odrębność. W przypadku czterech sypialni, budynek wydłuża się o 1,20m. Dostępny w wersji mieszkalnej. więcej »
DOMY LETNIE L-69/2
P.u. = 57,50 m2
L-69/2
Domek ten jest pomniejszoną wersją domu L-69/3. Na stosunkowo małej powierzchni udało się zmieścić pełny program mieszkalny: 2 sypialnie na poddaszu i względnie duży pokój dzienny z wnęką kuchenną i łazienką na parterze. Dwustronny kominek usytuowany między pokojem dziennym a tarasem pozwala na użytkowanie domu zarówno w jesienne wieczory, jak też na urządzanie latem na tarasie spotkań przy grillu. Dostępny w wersji letniej i mieszkalnej. więcej »
DOMY LETNIE L-69/3
P.u. = 69,10 m2
L-69/3
Dom letni z wszystkimi wygodami, dla rodziny i przyjaciół. Na parterze mieści się pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz pokój gościnny usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie łazienki. Na poddaszu - dwie sypialnie. Walorem domu jest duży, zadaszony taras od strony pokoju dziennego. Dostępny w wersji mieszkalnej.STRONA W TRAKCIE MODERNIZACJI. więcej »
DOMY LETNIE L-69/4
P.u. = 89,81 m2
L-69/4
Dom ten jest kolejną, ale tym razem powiększoną wersją domu L-69. Zasadniczy trzon domu pozostaje bez zmian i tworzy go duża przestrzeń pokoju dziennego z częścią kuchenną i tarasem. Za schodami znajduje się dodatkowa sypialnia gościnna. Na poddaszu przewidziano 3 sypialnie i łazienkę. Dom ma zwartą bryłę. Dostępny w wersji mieszkalnej. STRONA W TRAKCIE MODERNIZACJI. więcej »
DOMY LETNIE L-102
P.u. = 101,73 m2
L-102
Prawdziwie letnia rezydencja, wyróżnia się wielkim gankiem frontowym z dachem opartym na drewnianych słupach. Szerokie przeszklone drzwi pozwalają wyjść na tą przestrzeń z pokoju rodzinnego z kominkiem. Strefa dzienna na parterze zawiera jeszcze jadalnię z kuchnią, toaletę i pomieszczenie gospodarcze. Schodami można dotrzeć do dużego hallu z gankiem i trzech sypialni na poddaszu. Dostępny w wersji mieszkalnej. więcej »