Strona główna Kontakt
DOMY MIESZKALNE M-26
P.u. = 25,70 m2
M-26
Ekonomiczny domek dla dwojga! W małej zwartej bryle skupiają się trzy przestrzenie: na parterze salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz funkcjonalna łazienka, na poddaszu sypialnia. Jedno wejście do domu - przez taras do części dziennej. Dostępny jest w wersji letniej. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-54
P.u. = 60,36 m2
M-54
Wreszcie domek, w którym nie musimy "łamać" nóg na schodach. Przestronna część dzienna mieszcząca salon z kuchnią, połączona jest z częścią sypialnianą, zachowując pełną odrębność tych przestrzeni. Dwustronny kominek pozwala na pełniejsze wykorzystanie okalającego dom tarasu. Dom ten jest modyfikacją domu letniego L-54 polegającą na przystosowaniu go do użytku całorocznego. Dom występuje w trzech wersjach programowych: jako dom dwu, trzy lub czterosypialniany. W przypadku czterech sypialni dom wydłuża się o 1,20 m. Dostępny jest w wersji letniej. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-69/3
P.u. = 74,40 m2
M-69/3
Funkcjonalny domek dla małej rodziny. Ogromną jego zaletą jest przemyślany układ parteru. Mimo małej bryły, wchodząc do środka mamy wrażenie dużej przestrzeni dzięki połączeniu kuchni, jadalni, salonu i otwarciu się na taras. Kominek w salonie dodaje przytulności wnętrzu. Wygospodarowany dodatkowy pokój za schodami może być wykorzystany jako gabinet lub sypialnia rodziców w bezpośrednim sąsiedztwie łazienki. Na poddaszu urządzone zostały 2 sypialnie z garderobami. Dostępny jest w wersji letniej.STRONA W TRAKCIE MODERNIZACJI. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-69/4
P.u. = 99,32 m2
M-69/4
Komfortowy dom mieszkalny o zwartej bryle i pełnowartościowym programie. Dzięki połączeniu kuchni, jadalni i części kominkowej, a także dzięki otwarciu pokoju dziennego na duży taras uzyskano wrażenie przestrzenności wnętrza. Na parterze mieści się też dodatkowy pokój, łazienka i wiatrołap z gankiem. Na poddaszu znajdują się 2 sypialnie dzieci i duża sypialnia rodziców z garderobą oraz łazienka. Dostępny jest w wersji letniej.STRONA W TRAKCIE MODERNIZACJI. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-76
P.u. = 79,47 m2
M-76
Wolnostojący, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem. Przewidziany dla czterech osób. Część dzienna na parterze zawiera sień z pomieszczeniem gospodarczym, pokój dzienny z kominkiem, kuchnię z jadalnią, łazienkę oraz zadaszony taras. Na poddaszu - dwie przytulne sypialnie z garderobami. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-102
P.u. = 101,73 m2
M-102
Dom wolnostojący, z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Strefa dzienna na parterze mieści jadalnię, pokój dzienny z kominkiem, kuchnię, toaletę i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu przewidziano trzy sypialnie, łazienkę i duży hall z garderobą. Wzdłuż elewacji frontowej usytuowany jest długi ganek oparty na drewnianych słupach. Dostępny jest w wersji letniej. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-190
P.u. = 196,40 m2
M-190
Przestronny dom z dużymi przestrzeniami, wymarzony dla "artysty". Duży salon z kominkiem, jadalnia i obszerna kuchnia tworzą jedną całość okalającą łazienkę. Na poddaszu część sypialniana - 2 sypialnie z antresolą nad pracownią, duży hall i łazienka. W układzie funkcjonalnym istnieje możliwość zmiany przeznaczenia pomieszczeń np. pracownię można zastąpić garażem przejazdowym, a antresolę na poddaszu zamienić na sypialnię. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-228
P.u. = 229,40 m2
M-228
Duży, wygodny, tradycyjny dom rodzinny. O jego wyglądzie zewnętrznym można powiedzieć, że jest swojski i wpisuje się w polski krajobraz kulturowy. Wrażenie przestrzenności wnętrza uzyskano dzięki połączeniu hallu wejściowego z salonem i związanie salonu z ogrodem, poprzez wykusz. Z drugiej strony salon otwiera się na kuchnię i gabinet. Takie akcenty jak wykusz śniadaniowy w kuchni, narożny kominek w salonie i otwarte, wygodne schody na piętro, również potęgują wrażenie przestrzenności Na poddaszu część intymna domu - obszerny salonik wypoczynkowy, z którego wchodzimy do czterech dużych sypialni i łazienki. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-267
P.u. = 267,70 m2
M-267
Willa o rozrzeźbionej bryle i bogatym programie funkcjonalnym. Tradycyjnie, na parterze przestrzeń dzienna: salon z kominkiem płynnie przechodzący w jadalnię i kuchnię, gabinet oraz sypialnia małżeńska z garderobą i łazienką. Podwójny garaż. Na poddaszu 3 sypialnie, w tym jedna z własną łazienką. więcej »
DOMY MIESZKALNE M-69/2
P.u. = 55,08 m2
M-69/2
Domek ten jest pomniejszoną wersją domu M-69/3. Na stosunkowo małej powierzchni udało się zmieścić pełny program mieszkalny: 2 sypialnie na poddaszu i względnie duży pokój dzienny z wnęką kuchenną i łazienką na parterze. Dwustronny kominek usytuowany między pokojem dziennym a tarasem pozwala na użytkowanie domu zarówno w jesienne wieczory, jak też na urządzanie latem na tarasie spotkań przy grillu. STRONA W TRAKCIE MODERNIZACJI.  więcej »